Коляда лунає з дитячих вуст!



Раді вітати Вас на сайті нашого закладу освіти!
День святого Миколая - одне з найулюбленіших свят дітей та дорослих.
Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.
Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.
Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.
Звертайте увагу на протокол сайту http – це ненадійний протокол, це означає, що сайтом користуватися не можна https – потрібно продовжити перевірку сайту Також рекомендується додатково перевірити посилання сумнівних сайтів:
Схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре прихованою. Тому, крім перевірки сайту на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд" та сервісі Асоціації "ЄМА" CheckMyLink, проводьте також власну перевірку. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки. Якщо ви стали жертвою шахраїв, напишіть заяву до Кіберполіції за цим посиланням або повідомте про ваш випадок за номером телефону – 0 800 505 170. Захистіть свої акаунти двічі
Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.
#ШахрайГудбай! #Кіберполіція #БезпекаДаних
Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.
На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:
Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky
Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні та протидії шахрайству.
Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot
Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта.
Проєкт «МРІЯ» - став сильною ініціативою протидії російській пропаганді в медіа-просторі.
Проте війна все ще триває. І це стосується кожного з нас.
Саме ти можеш пришвидшити спільну перемогу!
Скануй QR-код та долучайся до ініціативи!
Трагічна сторінка минулого... Мільйони жертв…
В ці дні вшановуємо сумну дату - 90-річчя пам'яті жертв Голодоморів
Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Голодомор став ціною, яку заплатив Український народ за прагнення до свободи.
Інформаційна годину «Ти скажеш, не було Голодомору?...» підготували учні 8 класу філії «Годинівський
ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО».
Пам'ятати події минулого - обов'язок кожного.
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013- 2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.
З нагоди цього свята учні 3, 6 класів провели патріотичний флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи».
Ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.
Слава Україні! Героям слава!
Маленькими кроками наближаємо Велику Перемогу
Учні нашого закладу освіти долучилися до акції "Допоможи ЗСУ". Впродовж декількох днів діти разом із вчителями плели маскувальну сітку. Матеріали для сітки надала громадська організація "Галицький Фенікс". Працювали на перервах, уроках трудового навчання, фізичної культури. Тому оперативно сплели сітку.
І це не просто сітка – це любов і турбота про захисників. Нехай це маленький внесок, але внесок у велику перемогу над загарбником! Сітки для армії, як витратний матеріал, який потрібен повсякчас, тому і допомога потрібна завжди. Наша сила – у єдності. І корисна справа кожного, навіть у тилу, наближає перемогу. А перемога обов’язково буде, бо з нами Бог і за нами правда!
Рідна мова – це голос народу, чарівний інструмент, звуки якого передають найтонші відтінки думки й почуттів. Вона є тим зв’язком, що з’єднує всі покоління українців.
27 жовтня - День української писемності та мови. Мова - це духовне багатство народу, це ДНК нації. Для нас, українців, мова ще й символ боротьби за свободу й незалежність.